Realizacje

MetalArte-Konstrukcje »  Realizacje

Wybrane realizacje:

W okresie od 02.01.2017 do 17.05.2017r wykonaliśmy Kapitalny Remont elektrofiltru kotła OFz – 425 bloku nr 1 w TAURON  Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrowni Siersza w Trzebini.

elektrofiltr-blok-nr1-TAURON-Wytwarzanie

 

We wrześniu 2017 roku na zlecenie Generalnego Wykonawcy wykonaliśmy kompleksową realizację, polegającą na  dostarczeniu oraz  montażu barierek ze stali nierdzewnej na obiekcie Krytej pływalni w Oświęcimiu.

kryta-plywalnia-oswiecim

 

Od końca 2016 roku do Marca 2017 Wykonaliśmy  prace montażowe polegające na montażu rurociągów oraz montażu konstrukcji wsporczej  SP/NP. W zakresie blokowym w Elektrowni Opole.

elektrocieplownia-opole

 

W okresie od 01.06.2017 do 30.10.2017 r w CEZ Skawina S.A. wykonaliśmy Kapitalny Remont elektrofiltrów kotła K – 8 i K – 9.

el-skawina

 

W 2016 roku zrealizowaliśmy zadanie dla MOKATE w Warszowicach polegające na montażu konstrukcji stalowych oraz montażu płyt warstwowych.

mokate

 

W sierpniu 2016 roku nasze brygady spawaczy oraz monterów prowadziły prace na terenie Elektrociepłowni w Bytomiu Miechowicach.

elektrocieplownia_bytom_miechowice

 

Na Terenie Elektrowni Opole prowadziliśmy pracę spawalnicze w okresie od lipca 2016 do stycznia 2017 roku.

elektrownia_opole

 

Na zlecenie Zakładów Azotowych w Kędzierzynie Koźlu wykonaliśmy, demontaż oraz montaż konstrukcji stalowych oraz innych prac pomocniczych przy realizacji projektu „Budowa Nowej Elektrociepłowni”.

zaklady_azotowe

 

Zrealizowaliśmy  Projekt Naprawczy Obiektów Mostowych w ciągu autostrady A 4 na terenie województw podkarpackiego w roku 2016.

most

 

Od 24.05.2017 do 10.07.2017 roku kompleksowo wykonaliśmy remont trzech elektrofiltrów kotłów : WP – 70 nr 5, OP – 140 nr 6 oraz kotła OP – 140 nr 7 w Elektrociepłowni BĘDZIN Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie.

elektrocieplownia_bedzin

 

Na trenie EDF Polska S.A. oddział 1 w Krakowie zakończyliśmy całościowo prace montażowe  konstrukcji stalowych w obszarze istniejącej kotłowni rezerwowo – szczytowej.

edf_polska

 

TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Tychy

tauron-cieplo-zwt

Realizacja na terenie zakładu TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Tychy polegająca na demontażu starego kanału spalin wraz z utylizacją wełny mineralnej oraz montażu nowego kanału wraz z podestami, kompensatorami i klapą żaluzjową oraz wykonanie izolacji termicznej nowej części kanału.

 

Pilkington Automotive Poland

Dla firmy Pilkington wykonaliśmy konstrukcje antresoli oraz nowego klinrumu ponadto nasza firma przystosowała klinrum do nowej linii produkcyjnej szyb samochodowych.

 

EDF Polska S.A. oddział nr 2 CUW w Krakowie

W bieżącym roku zakończyliśmy dla firmy EDF Kraków S.A. kapitalny remont elektrofiltra oraz remont dyfuzorów oraz konfuzorów.
Od października 2015 roku prowadzimy zawansowaną technologicznie budowę kotłowni.

 

Michelin Polska Sp. z o.o.

W roku 2015 w okresie pomiędzy lutym a majem wykonaliśmy demontaż 4 linii do produkcji gumy w zakładach Michelin Polska Sp. z o.o.

Zakres prac obejmował:
• Demontaż z przeznaczeniem do ponownego wykorzystania 4 linii mikserów wraz z systemem podawania i odbioru gumy
o łącznej masie około 500 ton
• Zabezpieczenie urządzeń na czas transportu
• Załadunek na samochody ciężarowe
• Demontaż z przeznaczeniem do złomowania części urządzeń i instalacji wchodzących w skład linii do produkcji gumy. Cały proces złomowania odbywał się na obiekcie w warunkach podwyższonego ryzyka z wykorzystaniem technik nie iskrzących.

Łącznie zdemontowane zostało do około 250 ton.

 

MetalArte – trwałość , nowoczesność i funkcjonalność…

Comments are closed.